Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Dnia 4 listopada 2016 roku w Zespole Szkół w Cedrach Małych odbyły się gminne zawody szkół podstawowych w unihokeju dziewcząt i chłopców.

W zawodach brały udział reprezentacje SP Cedry Wielkie, SP Giemlice, SP Wocławy  i SP Cedry Małe. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym, w sumie rozegrano 12 spotkań.

W grupie chłopców bezapelacyjnym zwycięzcą została drużyna SP Cedry Małe  (trzy zwycięstwa i zero straconych bramek), II miejsce SP Wocławy, III SP Cedry Wielkie, IV Giemlice. W grupie dziewcząt aby wyłonić zwycięzcę trzeba było zastosować  tzw. małą tabelkę pomiędzy trzema zespołami, które zdobyły taką samą ilość punktów. Ostatecznie I miejsce zajęły dziewczęta z SP Cedry Małe, II SP Wocławy, III SP Cedry Wielkie, IV SP Giemlice.

Zwycięskie zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Cedrach Małych awansowały do finałów powiatowych, które odbędą się  8 i 9 listopada 2016 roku w Suchym Dębie.