Zwycięstwo w Gminnej Gimnazjadzie w unihokeju dziewcząt i chłopców

Dnia 7 listopada w naszej szkole odbyła się Gminna Gimnazjada w unihokeju dziewcząt i chłopów. W rozgrywkach udział wzięły dwa gminne gimnazja z Cedrów Wielkich i z Cedrów Małych. Mecze trwały po 20 minut ( 2 x 10 min). Walka była bardzo zacięta i na początku bardzo wyrównana, szczególnie w rozgrywkach między chłopcami. Pierwsza połowa zakończyła się remisem( 2×2) między zespołami. Jednak po przerwie szybkie akcje, zdecydowane kontry dały przewagę naszemu zespołowi. W końcowym rezultacie zdecydowanie wygraliśmy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Uczniowie naszego gimnazjum będą reprezentować gminę w eliminacjach powiatowych które odbędą się 9 i 10 listopada w Trąbkach Wielkich.