Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Kochana Społeczności Szkolna w Cedrach Małych! ????
Dzisiaj mieliśmy ogromną radość i zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – przekazaniu koszy i fantastycznych upominków na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ????????
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego i wsparciu całej społeczności szkolnej, udało nam się zebrać dary, które z radością przekazaliśmy na rzecz WOŚP.
Nasi uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy zasłużyli na ogromne brawa za ich hojność i serce, jakie włożyli w te upominki. Każdy z koszów był pełen nie tylko smakołyków, ale także miłości i troski o tych, którzy potrzebują pomocy.
Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej szlachetnej akcji! Razem możemy zdziałać naprawdę wiele, a dzisiejsze wydarzenie było tego doskonałym dowodem. ????❤️Niech ta dobroczynna energia towarzyszy nam przez cały rok! ????
Zapraszamy serdecznie do udziału w finałowej imprezie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cedrach Wielkich! Czekają na Was występy artystyczne, licytacje, loterie, kawiarenka, dmuchane atrakcje i niezapomniane światełko do nieba na zakończenie. Dołączcie, bawcie się dobrze i wesprzyjcie szlachetny cel WOŚP! ????