Wycieczka klasy III do Zagrody Kociewskiej

Dnia 11.10.2023 r. My – uczniowie klasy trzeciej pod opieką Pani Elżbiety Łyś i Pani Wioletty Stępień mieliśmy przyjemność i wielką frajdę uczestniczyć w wycieczce do Zagrody Kociewskiej.
Wyjazd został zorganizowany w ramach naszej wygranej – najaktywniejszej klasy w Kampanii Rowerowy Maj.
Organizatorem lokalnym kampanii jest Gmina Cedry Wielkie i Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich, którym przesyłamy ogromne podziękowania za sfinansowanie naszego wyjazdu.
Gospodarstwo Rekreacyjno-Edukacyjne Zagroda Kociewska jest niezwykłym i interesującym miejscem znajdującym się w pięknej wsi kociewskiej Godziszewo. Duża przestrzeń i odpowiednio przygotowany teren, kontakt ze zwierzętami to ekscytująca mieszanka pięknej przygody.
Braliśmy udział w wielu atrakcjach. Budowaliśmy ciekawe konstrukcje z ogromnych klocków lego, szukaliśmy złota, karmiliśmy kozy, osła, koniki i owce. Wdrapywaliśmy się na ogromną poduchę i mogliśmy na niej poskakać. Był też labirynt, który udało nam się przejść ekspresem, graliśmy w golfa oraz jeździliśmy retro autkami.
Niezapomnianym doświadczeniem był nasz udział w warsztatach wycinania w dyni. Każdy z nas otrzymał dynię, którą przemieniliśmy w lampiony. To było niesamowite przeżycie, a zarazem świetna zabawa.
Wróciliśmy do szkoły zmęczeni, ale szczęśliwi. Na pewno tam jeszcze wrócimy.
Serdecznie zapraszamy do naszej fotorelacji!
Elżbieta Łyś