Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 24 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Cedrach Małych odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/ 22. Dyrektor wręczył dyplomy i nagrody uczniom wyróżnionym.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego wybrzmiał długo oczekiwany OSTATNI dzwonek.

Po trudach dziesięciu miesięcy nadszedł czas wypoczynku i relaksu.

Było to również czas pożegnań i podziękowań. Oficjalnie pożegnaliśmy panią Mirosławę Prokopek, która po wieloletniej pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. Oficjalne podziękowania za wieloletnią pracę złożył p. Janusz Goliński- wójt gminy Cedry Wielkie, oraz p. Piotr Bukowski- dyrektor szkoły.

Tego dnia wójt gminy pogratulował panu Piotrowi  Bukowskiemu nominacji na kolejne lata sprawowania funkcji dyrektora w Szkole Podstawowej w Cedrach Małych.

Oficjalne gratulacje od wójta i dyrektora otrzymała również nasza uczennica Zofia Seredyńska, która została laureatką wojewódzkiego konkursu matematycznego.

Dla tegorocznych absolwentów zabrzmiał ostatni dzwonek w tej szkole, nadszedł  czas aby „rozwinąć skrzydła” i wyruszyć w drogę. Życzymy powodzenia w nowych szkołach, a wszystkim uczniom i rodzicom jak najpiękniej spędzonego wspólnego czasu.

Dziękujemy za piękną podróż w roku szkolnym 2021/ 22 – nauczyciele.