Dzień Chłopaka- dyskoteka szkolna

Dnia 29 września 2023 r., w piątkowe popołudnie, nasz szkolny korytarz zamienił się w migoczący światłami parkiet, gdzie uczniowie świętowali Dzień Chłopaka. Muzyka rozbrzmiewała w każdym zakątku, a niesamowita energia wypełniała powietrze.

Rozpoczęliśmy od serii zabaw i konkursów. Jednak punktem kulminacyjnym był wybór najsympatyczniejszego chłopaka. Każda klasa wybrała swojego reprezentanta. Tytuł przypadł Stasiowi Seredyńskiemu z klasy VIII.

Nie można też zapomnieć o tradycyjnym chrzcie czwartoklasistów. Młodsi uczniowie z entuzjazmem włączyli się w to wydarzenie. To była świetna okazja, aby lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki z innych klas i nawiązać nowe przyjaźnie.

Dyskoteka nie byłaby pełna bez możliwości posilenia się. Dzięki sklepikowi szkolnemu uczniowie mogli cieszyć się różnego rodzaju smacznymi  przekąskami.

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka była niewątpliwie jednym z tych wydarzeń, które zostaną w pamięci uczniów na długo. To była niesamowita okazja do integracji, świętowania i po prostu dobrej zabawy w gronie przyjaciół.

Autor: Joanna Trojnar